ה-1 במאי נחגג כ"חג הפועלים" מאז שנות ה-80 של המאה ה-19, והיה לסמל של סולידריות בין ארגוני עובדים ומאבק לתנאי עבודה הוגנים. המון דברים השתנו מאז, הרבה דברים גם לא, אבל מה שבטוח זה שהיום בעידן הדיגיטלי אנחנו אוהבים לתת למכשירים לעבוד לא מעט בשבילנו. לרגל החג, מצאנו לכם 5 אפליקציות שיקלו עליכם את העבודה היומיומית:

 

כל המשימות והפגישות במקום אחד

חברת Cisco המפורסמת עשתה את זה שוב, הפעם עם מוצר בשם Cisco Spark, שיכול לחסוך לכם זמן, והרבה ממנו. האפליקציה מאפשרת לכם לנהל את כל השיחות, ההודעות, המיילים והפגישות שלכם כדי שלא תפספסו או תשכחו כלום. אפשר לקרוא לה עוזר אישי או מזכירה דיגיטלית, שמרכזת לך את כל מה שחשוב לזכור, במקום אחד.

https://www.ciscospark.com/

 

להשאר בפוקוס

מכירים את זה שאתם עובדים על משימה אחת ואז נכנסת משימה אחרת ואתם מתפנים אליה, שוכחים מהקודמת ויוצאים מריכוז מוחלט? לאלה שיש להם בעיה של חלוקת קשב (למי מאיתנו אין היום?), כדאי לכם להוריד את FoucsList. האפליקציה הזאת תכניס לכם סדר ליום העבודה ותפקס לכם את הלו"ז לפי שעות ומשימות, כדי שתוכלו לסיים אותן בזמן ובלי להתפתות למשימות אחרות.

http://focuslist.co/

 

לקוח או חבר?

מנהלים את המיילים שלכם מהמובייל, זאת אומרת, את כל המיילים שלכם? כדי שלא תתבלבלו בין המיילים שאתם שולחים ומקבלים בתיבה הפרטית שלכם למיילים בתיבה של העבודה, כדאי שתשתמשו ב-Newton, אפליקציה שתעשה לכם סדר ותתן לכם תזכורות להגיב ללקוחות שלא הספקתם להגיב להם עדיין. ויש עוד כל מיני פיצ'רים מגניבים כמו תיזמון מיילים.

https://newtonhq.com/

 

לחסוך זמן פגישות

אנשים אוהבים להפגש, אבל לא באמת אוהבים פגישות. יש בהן משהו מלחיץ, מעכב וכזה שדורש לפעמים גם מסכות חייכניות וסמול-טוקים לא נעימים. מחקר שנעשה גילה שאנשים מבזבזים כ-7 שנים (!) על פגישות שהם עושים במהלך החיים שלהם. אם רק היתה אפליקציה שעושה סדר באג'נדות של פגישות… – והנה יש: Wisembly Jam נועדה כדי לעשות לנו סדר לפני שאנחנו נגשים לפגישה, להציג לנו את סדר הפגישה ולסכם אותה בסוף. בדרך הזאת תוכלו בכל פגישה לחסוך המון זמן על נושאים לא חשובים ולהתמקד בדיוק במשימות שצריך לעשות.

https://jam.wisembly.com/

 

כדי שכולם יראו

אתם רוצים להסביר ללקוח משהו, והוא לא מבין ואם רק יכולתם להראות לו על המסך את הדברים, הכל היה פשוט יותר. עם ScreenMeet אתם יכולים – מדובר במערכת שמאפשרת "השתלטות" על מחשב של אדם אחר ובעצם בעזרתה אפשר יהיה לצפות בתוכן המופיע על המסך של משתמש קצה. המערכת אמנם מיועדת לאנשי תכנות כדי לפתור תקלות במחשבים רחוקים אבל פונה גם לאנשים המעוניינים לצפות בתוכן במחשב של לקוח/עסק כדי לייצר פגישות נוחות ופשוטות יותר.

https://screenmeet.com/