מרגישים כבולים למכשיר? צריכים לקבל עצמאות ולהחזיר את השליטה לידיים שלכם? לכבוד חגיגות ה-70 לעצמאות המדינה, מצאנו 7 דברים שיעזרו לכם לקבל עצמאות מהמכשיר שלכם, ושיעזרו לידיים שלכם לעשות עוד דברים חוץ מלגלגול בלי סוף.

 

האזניים יודו לכם
אתם באמצע שיחה חשובה אבל צריכים לעשות עוד פעולה נוספת, או אפילו סתם רוצה לשמוע מוזיקה בלי להיות עם האצבע על המכשיר או להסתבך עם כבלים מיותרים. אזניות בלוטות' נכנסו לחיינו בשנים האחרונות והצליחו לעזור לנו להשתחרר בעיקר מעול הכבלים המעצבן אבל לא רק – גם האופציה לענות ישר לשיחות או לנהל אותן מבלי לגעת במכשיר (וכך להתפנות לעיסוקים אחרים). האזניות משתמשות בטכנולוגית Bluetooth, שמאפשרת העברת נתונים בין מכשירים, ללא כבלים. קיימים היום מגוון רחב של אזניות בלוטות' – קטנות התאימות יותר לביצוע שיחות, earplugs שמתאימות לשמיעת מוזיקה בלי תלות בכבלים או אזניות גדולות יותר שחזרו לאופנה בשנים האחרונות בענק, ומאפשרות לנו לקבל חווית מוזיקה מושלמת.

 

עצמאות ספורטיבית
אם אתם רוצים לעסוק בספורט אבל חוששים להשאיר את המכשיר שלכם מאחור, בזמן ריצה או אפילו פעילות בחדר כושר, כבר מזמן המציאו פתרון מושלם – נרתיק קטן שניתן לקשור על היד ולהכניס לתוכו את המכשיר. תחשבו כמה זה פשוט: אתם רצים, מרימים משקולות או אפילו עושים כפיפות בטן. במקום להניח את המכשיר בתיק או חלילה על הריצפה ולהסתכן בשבירה שלו, תוכלו להכניס אותו לנרתיק הקטן הממוקם על הזרוע שלכם – ולהמשיך להשאר מעודכנים בכל מה שקורה. שילוב של אזניות בלוטות' יהפכו את החוויה ללא פחות ממושלמת.

 

עצמאות מחשמלת
האמצעי הבא לא יתן לכם אמנם "פסק זמן" מגלילה, אבל יתן לכם עצמאות להסתובב חופשי בלי לדאוג שהסוללה של המכשיר תגמר פתאום. מאז שהומצאו הסמאטרפונים, אנחנו עסוקים בתכנון משך הזמן של הסוללה שלנו לעומת הזמן שנהיה מחוץ לבית/עבודה. בטיולים המצב קשה יותר – מה נעשה אם הסוללה תגמר באמצע טרק, טיול שטח או אפילו בחו"ל? וחיילים שיוצאים לשטח לזמן רב – איך הם יכולים להתנהל במציאות הזאת?
בדיוק למצבים כאלה המציאו את המטענים הניידים – מדובר בסוללה מעוצבת בגדלים שונים, המגיעה עם כבלים מותאמים לכל המכשירים (אייפון ואנדרואיד) ועם משך חיים ארוך המאפשר לנו להטעין את המכישר שלנו מספר פעמים (תלוי גודל סוללה). חשוב לזכור כמובן להטעין גם את הסוללה הזאת אחת לכמה שימושים, אבל היא לרוב מספיק לכ-2-3 הטענות מלאות במינימום. תכלס, אחד המוצרים הכי שחובים לדעתנו.

 

עצמאות טוטאלית
טוב זה לא חדש, אבל אם אתם עדיין לא משתמשים בסירי או ב-Ok Google, אתם לא באמת משתמשים במכשיר שלכם. היום טכנולוגיית זיהוי הקול השתפרה כל כך, שכבר לא צריך ללחוץ על המכשיר כדי להשתמש בטכנלוגיית ה-A.I של אפל או אנדרואיד אלא אפשר פשוט לפנות למכשיר בקול ולבקש מסירי או מגוגל לתת לנו תשובות לכל מיני שאלות. אז למה להכנס למכשיר ולחפש משהו, כשאפשר לבקש מהמכשיר לעשות את זה בעצמו, בזמן שאתם תתפנו לדברים חשובים אחרים?

 

תנו לשעון לתקתק בשבליכם
זוכרים את הימים שבהם שעונים היו גם מחשבונים קטנים או שהשתמשנו בהם בצבא כסטופרים? מאז התבגרנו והשעונים הפכו לפריט יוקרתי ואופנתי – אבל לא רק. מאז שהטלפון הביתי שלנו הפך לנייד, החברות הגדולות חפשו את הטכנולוגיה הגדולה הבאה שנרצה לקחת לכל מקום, והפתרון המתבקש היה – שעון. היום השוק כבר מתקתק שעונים חכמים, ואם עדיין לא רכשתם אחד, כנראה שהגיע הזמן להצטרף למהפכה. למה? כי במקום להיות מרוכזים כל הזמן בטלפון שלנו ולשדר חוסר נימוס למשל בזמן פגישה, מספיק שאסתכל על השעון ואתנהל מולו בקריאת הודעות, קבלת שיחות ו… בדיקת השעה כמובן.

 

לראות הכל בזוית אחרת
כבר שנים שגוגל עובדת על ה- Google Glass, משקפיים חכמים שיוכלו לתת לכם את כל האינפורמציה שאתם צריכים, לצלם תמונות וכמובן – לרכוש מוצרים. לאחר שלל גרסאות ביטא, המוצר שווק במחירים גבוהים לקהלים ספציפיים אבל המתחרות שלה החלו לעבוד על טכנולוגיות דומות. גם אינטל הכריזה לאחרונה שתשיק משקפיים חכמים ונראה שהתחרות הזאת תהיה לנו, ציבור הצרכנים, מעולה.אם אתם בעניין של העלאת סטוריז, ופחות בראש צרכני, תדעו שיש לכם אופציה לרכוש את הספקטיקלס – המשקפיים החכמים של סנפאצ'ט שמאפשרים לכם להעלות בזמן אמת סטוריז ישר לפרופיל שלכם. שימושי? תגידו אתם.

 

תנו ב-TAP
אחת הטכנולוגיות המרגשות והעתידניות שנצפו פה היא טכנולוגיית ה-TAP, רכיב שמלבישים על האצבעות ומאפשר לנו לשלוט במכשיר שלנו מרחוק מבלי לגעת בו. הרכיב שמזכיר אגרופן, מזהה את תנועת האצבעות ומאפשר לנו להקיש בערך על כל משטח (שולחן, הגה, גוף…) ולגרום למכשיר שלנו לתפעל אפליקציות, לשלוח הודעות, לנגן ומה לא, גם אם אנחנו עומדים במרחק מה ממנו. המוצר הושק בגרסת ניסיון ועדיין נמצא בפיתוח, שווה להמשיך לעקוב ולראות מה יקרה בהמשך.

 

  • נשמח להציע לכם חלק מהמוצרים אצלנו ברון-פון דיזנגוף. כנסו לאיזור המוצרים באתר שלנו או בואו לבקר אותנו בחנות.