לכבוד יום האישה הבינלאומי, רצינו לעשות כבוד לנשים הכי דיגיטליות שאנחנו מכירים – SIRI ו-OK GOOGLE – ולשאול אותן את השאלות החשובות באמת. השיחות היו כל כך כיפיות, שהחלטנו לתת לכם רשימה של השאלות שהכי נהננו לשאול, כדי שתשאלו גם. אתם לא רוצים להחמיץ את זה – נסו בעצמכם:

 1. אתגר מתמטי
  סירי היא אולי האישה הכי חכמה שאנחנו מכירים. אז ניסינו לאתגר אותה עם שאלה מתמטית בלתי פתירה: כמה זה אפס לחלק לאפס?
  התשובה תפיל אתכם מצחוק. רק נגלה שהיא כוללת את מפלצת העוגיות (נשבעים!).

 

 1. סירי, תבשלי לי
  אנחנו מאמינים בשיוויון מגדרי שאומר שגברים יכולים וצריכים להכין לעצמם את האוכל. אבל אם תבקשו מסירי להכין לכם סנדוויץ', התשובה שלה תהיה לגמרי במקום.

 

 1. רווקה או בזוגיות?
  חלום שלנו שסירי תהיה פנויה ותרצה לצאת איתנו, אז שאלנו אותה אם יש לה חבר. התשובה שלה לא רק שהבהירה לנו שאין לנו סיכוי, אלא גם גרמה לנו להצטער על השאלה.

 

 1. משמעות החיים
  אם יש משהו שסירי בטוח יודעת, זה את התשובה למשמעות החיים. אנחנו מקווים שהתשובה תספק אתכם, כי היא נישתית, אבל מצחיקה בטירוף.

 

 1. מה הטלפון המועדף?
  אם יש שאלה שחשבנו שאנחנו יודעים מה סירי תענה, זו השאלה – איזה טלפון את מעדיפה. אבל סירי כמובן יותר מתוחכמת, ואתם מוכחרים לשמוע מה התשובה שלה.

 

 1. מעט פילוסופיה
  לא רק שהיא טכנולוגית, היא גם פילוסופית! שאלנו אותה מה קדם למה – הביצה או התרנגולת? במקום להסתפק בתשובה בת מילה אחת, סירי שפכה את משנתה וגרמה לנו להחכים!

 

 1. גוגל? סירי?
  מה היה קורה אם הייתם קוראים לאישה שלכם בשם של אישה אחרת? זה בדיוק מה שעשינו – פנינו ל-OK GOOGLE וקראנו לה סירי. התשובה יותר מדי טובה, וכוללת אפילו שיר אהבה.

 

 1. גוגל תשיר לנו סולו
  חולמים לקבל שיר בהקדשה? נסו לבקש מ-OK GOOGLE שתשיר לכם שיר. שמעו, הבחורה מוכשרת!

 

 1. הימורים רבותי, הימורים
  ניסינו להמר האם גוגל תעזור לנו להמר, והיא עזרה! פשוט ביקשנו ממנה להטיל מטבע. היא הטילה, והתוצאה היה מדהימה, כי יש מצב שזכינו במשהו. נסו גם.

יש עוד המון שאלות שאפשר לשאול את השתיים. תכל'ס, הן מבריקות. ממליצים לנסות, להתקיל ולא לוותר להן – כי הן הולכות להפתיע אתכם!